Vivus.lv MTB Maratons sezonas atklāšanas preses konference

Svētdien, 20. aprīlī Tukumā, sporta un atpūtas kompleksā Milzkalns startēs tradīcijām bagātais kalnu riteņbraukšanas seriāls Vivus.lv MTB Maratons, kurš 2014. gadā norisināsies ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā.

„Vivus.lv MTB Maratons” ir otrs lielākais un tradīcijām bagātākais kalnu riteņbraukšanas seriāls Latvijā, kas pulcē gan sportistus, gan aktīvās atpūtas cienītājus, un norisinās jau astoņus gadus.

Vivus.lv MTB Maratons ietvaros tiek piedāvātas divas pamatdistances:
Veloprofs Maratons (50-6km) un Latvijas Valsts Meži Pusmaratons (25-35km), kā arī Limpo Bērnu velobrauciens pašiem mazākajiem riteņbraucējiem no 3-11 gadiem.

Ja iepriekš šajās sacensībās sportisti cīnījās par trīs līderu tituliem – Vīriešu līderis, Zaļā Josta Sieviešu līdere un Yuasa Kalnu karalis, tad šogad tās papildinās U-23 jaunā braucēja līdera krekls, kuru atbalsta pasaulē vadošā veloindustrijas kompānija Shimano.

Par godu šim notikumam otrdien, 15. aprīlī, norisinājās preses konference, kurā piedalījās organizatoru un atbalstītāju pārstāvji.

Organizatoru pārstāvis Mairis Levans: „Esam priecīgi atklāt jau astoto Vivus.lv MTB Maratona sezonu ar vairākiem būtiskiem jaunumiem. Piemēram, šogad mūsu sacensību labāko jauno braucēju īpaši apbalvos kompānija Shimano. Arī šogad īpaši rūpēsimies par to, lai mūsu sacensībām trasēs netiktu izmesti sporta pārtikas tukšie iepakojumi un mēs droši varētu teikt, ka Vivus.lv MTB Maratons ir videi draudzīgākās velosacensības!“

Akciju sabiedrības „4Finance” (Vivus.lv) pārstāvis Jānis Andžāns: „Mēs visi redzam, cik ļoti populāras ir kļuvušas ne tikai riteņbraukšas sacensības, bet arī riteņbraukšana kā ikdienas sastāvdaļa ļoti daudziem cilvēkiem. Tāpēc ar prieku atbalstam gan Vivus.lv MTB Maratonu, gan aktīvu dzīves veidu vispār.“

SIA Latvijas Mobilais Telefons pārstāvis Vīgants Radziņš:“ Latvijas Mobilais Telefons“ sadarbībā ar lielāko sociālo tīklu aktīviem cilvēkiem – Endomondo, piedāvā visiem Vivus.lv MTB Maratons dalībniekiem piedalīties Endomondo izaicinajuma kausā

Improvizētās velosacensībās, kur bija ne tikai ātri jābrauc, bet jāzin atbildes uz 10 jautājumiem par Vivus.lv MTB Maratonu, Ātruma Cilts kartinga hallē uzvarēja komandas My Sport-Stevens pārstāvji Gatis Svētiņš un Lauris Purniņš.

„Vivus.lv MTB Maratons” seriāls startēs 20. aprīlī, kad vairāk nekā 500 riteņbraucēji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas piedalīsies aizraujošā sacensībā pa Tukuma un Milzkalna apkārtnes trasi, kas īpaši veidota šm seriālam. Kopumā seriāls norisināsies sešas Latvijas pilsētās – Tukumā, Apē, Smiltenē, Talsos, Cēsīs un Baldonē.
 

Vivus.lv MTB Maratons sacensību kalendārs:
20. aprīlis –  Milzkalns (Tukums)
25. maijs – Ape
8. jūnijs – Smiltene
13. jūlijs – Kamparkalns (Talsi)
17. augusts – Cēsis
13. septembris – Riekstukalns (Baldone)