Līdz 20.02.2014. piesakies ar 50% atlaidi!

Jau sākusies dalībnieku reģistrācija vienam no populārākajiem kalnu velosipēdu (MTB) maratoniem Latvijā - Vivus.lv MTB Maratons.

Sacensību organizatori informē, ka, reģistrējot savu dalību Vivus.lv MTB maratona sacensību seriālam līdz 20. februārim, saņemsiet 50% atlaidi dalības maksai.

Vivus.lv MTB maratona 2014.gada sezonas posmi norisināsies:

1. posms - 20.04.2014 - Tukums
2. posms - 25.05.2014 - Ape
3. posms - 08.06.2014 - Smiltene
4. posms - 13.07.2014 - Talsi
5. posms - 17.08.2014 - Cēsis
6. posms - 13.09.2014 - Baldone

Katrs no dalībniekiem var izvēlēties sev piemērotāko distanci: maratons (50-60 km), pusmaratons (25-30 km) un bērnu distances.

Pieteikšanās sacensībām un sīkāka informācija mājaslapā www.mtb-maratons.lv, kā arī veikalā Veloprofs, Maskavas ielā 240, Rīgā.

Stāsta sacensību organizatori: „Vēlamies vērst uzmanību uz to, ka līdz starta šāvienam ir atlikušas mazāk nekā simts dienas, tādēļ aicinām pieteikt savu dalību sacensībām un sākt mērķtiecīgus treniņus savas fiziskās formas uzlabošanai. Mūsu pieredze rāda, ka pirmā pieteikšanās akcija ir īpaša iespēja uzņēmumiem, jo piesakot vairākus darbiniekus dalībai sacensībās piešķirtā atlaide ir īpaši izdevīga, un uzņēmumi labprāt šādu iespēju izmanto. Tāpat kā iepriekšējos gados, sacensību trases veidosim tā, lai tās būtu interesantas gan velo entuziastiem, gan pieredzējušiem sportistiem.

Vivus.lv MTB maratons ir kalnu divriteņu velo sacensības, kur distance parasti tiek veidota meža apvidū. Šo maratonu tradicionāli veido pieredzējuši velosporta un veloatpūtas organizatori, kas apvienojušies biedrībā „Latvijas Kalnu Riteņbraukšanas Attīstības Centrs”.

2014. gads būs jau astotais gads, kad norisināsies minētais sacensību seriāls. Šo gadu laikā Vivus.lv MTB maratons ir ieguvis lielu popularitāti MTB braucēju vidū un tiek dēvēts par aizraujošāko šāda veida pasākumu Latvijā. Dalībnieku augsto vērtējumu tas izpelnījies pateicoties kvalitatīvai organizācijai, rīkotāju aizrautībai un interesantajiem distanču risinājumiem. Vivus.lv MTB maratons ir atpazīstams ar dalībniekiem, kuriem patīk aktīvi atpūsties pie dabas (jo distances pamatā izveidotas pa mežu takām un stigām) un, kuri arī sportiskās cīņās ciena citus dalībniekus.