Aizraujošas sacensības, kopvērtējuma apbalvošana un koncerts - tas viss Vivus.lv MTB maratona noslēdzošajā posmā Baldonē, Riekstukalnā – 31.augustā.

Sestdien, 31.augustā, Baldonē, Riekstukalna apkārtnē norisināsies noslēdzošais Vivus.lv kalnu divriteņu (MTB) maratona posms. Tiks noskaidroti kopvērtējuma laureāti visās ieskaites grupās un tur pat Riekstukalnā notiks sezonas apbalvošanas ceremonija. Visus pasākuma dalībniekus priecēs Kārļa Kazāka grupa ar projektu „Velomūzika”.

Baldone jau ir pazīstama kalnu riteņbraukšanas cienītājiem, jo dažādas riteņbraukšanas sacensības tur ir norisinājušās jau vairākus gadus. Riekstukalna apkārtnes reljefs ir pateicīgs tieši kalnu riteņbraukšanai, jo ir iespējams izveidot ļoti interesantas trases. Paredzams, ka visi dalībnieki būs patīkami pārsteigti par tik neparastām meža takām un ceļiem, kas piemēroti tieši kalnu riteņbraukšanai. Un tas viss – tepat pie Rīgas! 

Tikai šajā - pēdējā posmā tiks noskaidrots Vivus.lv MTB maratona 2013.gada kopvērtējuma uzvarētājs.
Galvenie pretenti uz šo titulu ir komandas Veikals Veloprofs pārstāvji Gints Jakovels un Toms Knostenbergs, MySport-STEVENS komandas sportisti Lauris Purniņš un Raivis Zīmelis, kā arī Rietumu-Delfin pārstāvis Dmitrijs Sorokins un Matīss Preimanis no Trek DPA komandas. 

Riekstukalna nogāzēs noskaidrosies arī Yuasa Kalnu karaļa sezonas uzvarētājs, uz ko pašlaik ir trīs pretendenti: Arnis Pētersons (ZZK), kurš ir uzvarējis Yuasa Kalnu karaļa ieskaitē divos posmos, Dmitrijs Sorokins (Rietumu-Delfin) un Trek-DPA komandas sportists Matīss Preimanis (abiem pa vienai uzvarai).

Vienīgi dāmu konkurencē jau ir zināma kopvērtējuma uzvarētāja un tā ir Dana Rožlapa no MySport-STEVENS komandas, kura arī pēdējā posma distancē dosies ar Zaļā josta zaļo Līderes kreklu.

Uz šo posmu īpaši aicinām ikvienu kurš piedalījies kādā no iepriekšējiem Vivus.lv MTB maratona posmiem, jo pēc sacensībām gan braucējus, gan līdzjutējus organizatori ielūdz uz noslēguma apbalvošanas ceremoniju un „pasta party”.

Pasākuma programmā paredzēts velo entuziastu - Kārļa Kazāka grupas koncerts projekta „Velomūzika” ietvaros, preses konference, Vivus.lv MTB maratona un Latvijas Valsts Meži MTB pusmaratona sezonas uzvarētāju apbalvošana visām grupām, atrakcijas, loterija un dejas. Tā būs lieliska iespēja satikt pieredzējušākos braucējus un savus draugus, lai neformālā gaisotnē apspriestos un novērtētu šī gada velo veiksmes un piedzīvojumus.

Pēc sacensībām visiem dalībniekiem spēkus palīdzēs atgūt High5 enerģijas dzēriens, Latvijas Maiznieks produkti, Balticovo olas, Nākotnes desiņas un Garīši sautētie kāposti.

Pieteikšanās un vairāk informācija – www.mtb-maratons.lv