Pēc treniņnometnes Šveices augstkalnē nevienam cerības Smiltenes mežos neatstāj Mārtiņs Blūms

Svētdien, 12. jūlijā Smiltenē norisinājās Vivus.lv MTB Maratona 2015. gada 5. posms.

Smiltenes Tepera autotrasē bija sapulcējušās visas stiprākās Latvijas MTB komandas, tajā skaitā arī pašreiz ātrākie kalnu riteņbraucēji Arnis Pētersons un Mārtiņš Blūms (ZZK Cēsis).

Jau pirmajos kilometros tempu noteica šā brīža LMT Līdera krekla īpašnieks Oskars Muižnieks un abi ZZK Cēsis braucēji. Sacensību turpinājumā Arnis un Mārtiņs tempu kāpināja, kas ļāva atrauties no sekotājiem, taču tehniskās problēmas Arnim liedza finišu sasniegt kopā ar komandas biedru.

Pēc 50km finišu pirmais Smiltenē sasniedza Mārtiņš Blūms, otrais Dmitrijs Sorokins (Team Rietumu - Delfin), bet trešais Oskars Muižnieks (Sportlife Cycling Team)

LMT Līdera kreklu saglabā Oskars Muižnieks.

Sieviešu konkurencē uzvaru svinēja Katrīna Jaunslaviete (ebike Machine), otrā Latvijas čempione Lelde Ardava (Team Rietumu Delfin), bet trešā bija Igaunijas sportiste Mari-Liis Mottus (Haanja Rattaklubi).

Radisson Blu Līderes kreklu saglabā Lelde Ardava.

Latvijas Valsts Meži pusmaratonā (30km) ātrākie trīs braucēji Smiltenē bija Toms Knostenbergs, Zigmārs Zučiks (abi Sportlife Cycling Team) un Mārcis Ābelīte (Volkswagen-Veloprofs.lv). Toms arī saglabā Latvijas Valsts Meži Līdera kreklu.

Dāmām pusmaratonā šoreiz uzvara Ievai Strēlei (Sportlife Cycling Team), otrā Aiga Paegle (A2/Dema), bet trešā Inese Zvirgzdiņa (mammadaba).

Kā jau ierasts Vivus.lv MTB Maratonos, ļoti aizraujoši notiek Limpo Bērnu braucieni, kam visos posmos ir speciāli veidotas trases. Smiltenē piedalījās vairāk kā 100 bērni un visi saņēma balvas no Limpo un izdevniecības Egmont.

Vivus.lv MTB Maratons 2015. gada sezonas nākošie posmi:

6. posms 09.08.2015. - Cēsis
7. posms 12.09.2015. - Ape (Latvija) / Vastse Roosa (Igaunija)

Vairāk informācijas, pieteikšanās, u.c. www.mtb-maratons.lv