Oskars Muižnieks pirmais sasniedz Kamparkalna virsotni un saglabā dzelteno līdera kreklu!

Svētdien, 28. jūnijā Talsu apkārtnē, Kamparkalnā laika apstākļi  lutināja Vivus.lv MTB Maratona dalībniekus un daudzos līdzjutējus. Ar jaunumiem bagātajā 56 kilometru garajā distancē uzvarētājs izšķīrās tikai Kamparkalna nogāzēs.

 
Ar lielu interesi tika gaidīts TREK 56 km maratona distances starts. Vai Latvijas čempionam slēpošanā un tā brīža Vivus.lv MTB maratona līderim Oskaram Muižniekam (Sportlife Cycling Team) izdosies saglabāt kopvērtējuma pārsvaru? Oskars saviem līdzjutējiem nelika vilties un tieši Kamparkalna nogāzēs izdarīja izšķirošo izrāvienu par 13 sekundēm finišā apsteidzot savu bijušo komandas biedru, tagad ZZK komandu pārstāvošo Ivaru Prokofjevu. Trešais finišēja Dimitrijs Sorokins (Team Rietumu - Delfin).

Oskars Muižnieks „ievāca“ arī bagātīgu Līdera kreklu ražu - viņs saglabāja LMT Līdera kreklu un papildus saņēma Dateks Kalnu karaļa kreklu.

Sievietēm TREK 56 km maratona distancē uzvaru izcīnīja Katrīna Jaunslaviete (eBike Machine). Otrajā vietā finišēja Igaunijas riteņbraukšanas „uzlecošā zvaigzne” Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi), aiz sevis atstājot Leldi Ardavu (Team Rietumu - Delfin), kura arī pēc šī posma saglabā Radisson Blu Līderes kreklu.

Interesantas cīņas turpinājās tradicionāli populārajā Latvijas Valsts Mežu pusmaratonā, kur 28 km distancē uzvarētāja laurus plūca Toms Knostenbergs (Sportlife Cycling Team). Otro un trešo vietu izcīnīja talsenieki Ivo Irbe (Volvo Mūsa Motors) un Matīss Bērziņš (Grandios).

Ātrākā no dāmām pusmaratona distancē bija Ieva Strēle (Sportlife Cycling Team), otrā - Oskara Muižnieka mamma Anita Muižniece (Sportlife Cycling Team), bet trešo vietu izcīnīja Aiga Paegle (A2/ Dema).

Sportlife Cycling Team ar uzvaru komandu vērtējumā pieteikuši nopietnas pretenzijas uz sezonas kopvērtējuma galveno balvu - ceļojumu ar Tallink uz Stokholmu. Otrie Talsu posmā – MySport Veikals, bet trešie – Volkswagen/ Veloprofs.lv

Pēc sacensībām ikviens dalībnieks saņēma garšīgas pusdienas no pārtikas ražotājiem Nākotne, Latvijas Maiznieks, Garīši un Balticovo.

Vivus.lv MTB Maratona nākamais posms notiks jau 12. jūlijā Smiltenē, Tepera autotrasē.

Foto, video un vairāk informācijas - www.mtb-maratons.lv